Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (201 entries)

en: Stats response could not be decoded.
hr: Nije moguće dekodirati status Statistike.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hr: Trenutno nije moguće dohvatiti statistiku. Pokušajte ponovno.

en: API key must be set to fetch stats.
hr: API ključ mora biti postavljen kako bi se dohvatila statistika.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on below.
hr: Kako bi pomogli s transparentnošću vaše web-stranice za zakone kao što su GDPR, Akismet vašim korisnicima može prikazati obavijest ispod komentar forme. Ova opcija je onesposobljeno po izvornim postavkama, međutim ispod ju možete uključiti.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
hr: Kako bi pomogli s transparentnošću vaše web-stranice za zakone kao što su GDPR, Akismet vašim korisnicima može prikazati obavijest ispod komentar forme. Ova opcija je onesposobljeno po izvornim postavkama, međutim možete ju uključiti gore.

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
hr: <a href="%s">Uključite</a> ili <a href="%s">isključite</a> ovu značajku. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">Više informacija</a>.

en: Akismet & Privacy.
hr: Akismet i Privatnost

en: Do not display privacy notice.
hr: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hr: Prikaži obavijest o privatnosti ispod forme za komentare.

en: Akismet privacy notice
hr: Akismet pravila privatnosti

en: Privacy
hr: Privatnost

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
hr: Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Saznajte kako se obrađuju podaci komentara</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
hr: Prikupljamo informacije o posjetiteljima koji komentiraju na web-stranicama koje koriste našu Akismet anti-spam uslugu. Informacije koje prikupljamo ovise o tome kako je Korisnik podesio Akismet za web-stranicu, ali to obično uključuje IP adresu komentatora, korisnički agent, referent i URL web-stranice (skupa s ostalim informacijama koje komentator direktno dostavlja, poput njihovog imena, korisničkog imena, adrese e-pošte i samog komentara).

en: Comment discarded.
hr: Komentar je odbačen.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti obrisan.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hr: Unos nije valjani registriran API ključ.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti promijenjen koristeći API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hr: Vremenski period za dohvaćanje statistike. Opcije: 60 dana, 6 mjeseci, sve

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Ako je točno, prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hr: Ako je točno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam mapu.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
hr: Akismet API ključ sadrži 12 znakova. Dostupan je na akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hr: Vaša web-stranica se ne može spojiti s Akismet poslužiteljima.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hr: Akismet API ključ je definiran u %s datoteci za ovu web-stranicu.

en: Manual Configuration
hr: Manualna konfiguracija

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hr: Na ovoj stranici možete ažurirati vaše postavke Akismeta i vidjeti spam statistiku.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli: aktivirajte Akismet dodatak i zatim otvorite konfiguracijski zaslon Akismeta kako bi postavili svoj API ključ.

en: Akismet Settings
hr: Akismet postavke

en: Connect with API key
hr: Spoji s API ključem

en: (What is an API key?)
hr: (Što je API ključ?)

en: Or enter an API key
hr: Ili unesite API ključ

en: Or sign up with a different email address
hr: Ili se registrirajte s drugom adresom e-pošte

en: You are connected as %s.
hr: Spojeni ste kao %s.

en: Connect with Jetpack
hr: Spoji s Jetpackom.

en: Use your Jetpack connection to activate Akismet.
hr: Upotrijebite Jetpack konekciju kako bi aktivirali Akismet.

en: Connect via Jetpack
hr: Spajanje s Jetpackom

en: Select one of the options below to get started.
hr: Odaberite jednu od opcija ispod kako bi započeli.

en: Eliminate spam from your site
hr: Eliminirajte spam s vaše web-stranice.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
hr: Želite li <a href="%s">provjeriti komentare na čekanju</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
hr: Akismet sada štiti vašu web-stranicu od spama. Sretno bloganje!

en: Set up your Akismet account
hr: Postavite svoj Akismet račun

en: Detailed Stats
hr: Detaljna statistika

en: Statistics
hr: Statistika

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski zaslon Akismeta</a> kako bi postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web-stranica je u potpunosti kofigurirana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hr[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
hr[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
hr[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: No comments were caught as spam.
hr: Nijedan komentar nije uhvaćen kao spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hr[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
hr[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
hr[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
hr: Nema komentara za provjeru. Akismet će provjeriti samo komentare koji su na Čekanju.

en: Checking for Spam
hr: Provjera spama

en: Comment not found.
hr: Komentar nije pronađen.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hr[0]: %d komentar nije moguće provjeriti.
hr[1]: %d komentara nije moguće provjeriti.
hr[2]: %d komentara nije moguće provjeriti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hr[0]: %d komentar premješten u Spam.
hr[1]: %d komentara premješteno u Spam.
hr[2]: %d komentara premješteno u Spam.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hr[0]: Procesiran %d komentar.
hr[1]: Procesirano %d komentara.
hr[2]: Procesirano %d komentara.

en: Comment #%d could not be checked.
hr: Nije moguće provjeriti komentar #%d.

en: Failed to connect to Akismet.
hr: Neuspjelo spajanje s Akismetom.

en: Comment #%d is not spam.
hr: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
hr: Komentar #%d je spam.

en: %s false positive | %s false positives
hr[0]: %s lažni pozitiv
hr[1]: %s lažna pozitiva
hr[2]: %s lažnih pozitiva

en: %s missed spam | %s missed spam
hr[0]: %s propušteni spam
hr[1]: %s propuštena spama
hr[2]: %s propuštenih spamova

en: Log in or sign up now.
hr: Prijavite se ili se registrirajte.

en: Already have your key? Enter it here.
hr: Imate Vaš ključ? Unesite ga ovdje.

en: Sign up with a different email address
hr: Prijavi se sa drugom email adresom

en: Choose this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
hr: Koristi ovu opciju u Akismetu da se prijavite neovisno o Vašoj Jetpack konekciji.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hr: Vi nemate Akismet plan.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hr: Vaša Akismet pretplata je suspendirana.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hr: Vaš Akismet pretplata je otkazana.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
hr: Ne možemo procesuirati Vašu uplatu. Molimo <a href="%s" target="_blank"> ažurirate vaše podatke za uplatu</a>.

en: Please update your payment information.
hr: Molimo ažurirajte vaše informacija za uplatu.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
hr: <strong>Još malo pa gotovo</strong> - konfigurirajte Akismet i pozdravite se sa spamom.

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hr: Akismet filtrira spam, kako bi se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
hr: Za daljnje korištenje servisa, <a href="%s" target="_blank">nadogradite na Enterprise pretplatu</a>, koja pokriva neograničeni broj web-stranica.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
hr: Vaša Pro pretplata dopušta korištenje Akismet samo na jednoj web-stranici. Molimo <a href="%s" target="_blank">kupite dodatne Pro pretplate</a> ili nadogradite na Enterprise pretplatu koja omogućuje korištenje Akismeta na neograničenom broju web-stranica.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hr: Veza sa akismet.com nije mogla biti uspostavljena. Molimo vas da pogledate <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>, a potom provjerite konfiguraciju vašeg servera.

en: The API key you entered could not be verified.
hr: API ključ koji ste upisali nije moguće verificirati.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
hr: Vaš API ključ je ne važeći. Unesite novi ključ ili kontaktirajte support@akismet.com.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
hr: Molimo <a href="%s" target="_blank">kontaktirajte naš tim za podršku</a> sa bilo kojim pitanjem.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
hr: Od 2012. Akismet je počeo koristiti pretplatu za sve račune (čak i besplatne). Izgleda da vašem računu nije pridodana nikakva pretplata, i cijenili bi ako bi ste se <a href="%s" target="_blank">prijavili na vaš račun</a> i odabrali pretplatu.

en: All systems functional.
hr: Svi sistemi su funkcionalni.

en: Enabled.
hr: Omogućeno.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hr: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Temporarily disabled.
hr: Privremeno onemogućeno.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hr: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Disabled.
hr: Onemogućeo.

en: This comment was reported as not spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen kao spam.

en: (undo)
hr: (poništi)

en: URL removed
hr: URL uklonjen

en: Removing...
hr: Uklanjanje...

en: Settings
hr: Postavke

en: Re-adding...
hr: Ponovno dodavanje...

en: Overview
hr: Pregled

en: Akismet Setup
hr: Akismet postavljanje

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hr: Na ovoj stranici možete podesiti Aksimet dodatak.

en: New to Akismet
hr: Novi u Aksimetu

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hr: Trebate unijeti API ključ kako bi aktivirali Akismet servis na vašoj web-stranici.

en: Enter an API Key
hr: Unesite API ključ

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hr: Registrirajte račun na %s kako bi dobili API ključ.

en: If you already have an API key
hr: Ako već imate API ključ

en: Copy and paste the API key into the text field.
hr: Kopirajte i zalijepite API ključ u tekstualno polje ispod.

en: Click the Use this Key button.
hr: Kliknite gumb Upotrijebi ovaj ključ.

en: Akismet Stats
hr: Akismet statistika

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hr: Na ovoj stranici, možete vidjeti statistiku o filtriranom spamu na vašoj web-stranici.

en: Akismet Configuration
hr: Konfiguracija Akismeta

en: API Key
hr: API ključ

en: Enter/remove an API key.
hr: Unos/uklanjanje API ključa.

en: Comments
hr: Komentari

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Prikaz broja odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hr: Odaberite želite li se automatski riješiti najgoreg spama ili da se spam uvijek smjesti u spam mapu.

en: Strictness
hr: Kriterij

en: Account
hr: Račun

en: Subscription Type
hr: Vrsta pretplate

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hr: Status pretplate - aktivan, otkazan ili suspendiran

en: The Akismet subscription plan
hr: Plan Aksimet pretplate

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Akismet Support
hr: Akismet podrška

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Malo varamo, ha?

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hr: <a href="%s">Akismet</a> blokira pristup spamu vašoj web-stranici.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hr[0]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentar</a> nalazi u spam obradi.
hr[1]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.
hr[2]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hr: Trenutno nema ničega u <a href='%s'>spam obradi</a>.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hr: Akismet je ponovno provjerio i odobrio ovaj komentar,

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hr: Akismet je ponovno provjerio i uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Check for Spam
hr: Provjeri za spam

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hr: Akismet nije mogao ponovno provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: Flagged as spam by Akismet
hr: Akismet je označio kao spam

en: Awaiting spam check
hr: Čeka na spam provjeru

en: Flagged as spam by %s
hr: Označio kao spam %s

en: Cleared by Akismet
hr: Očistio Akismet

en: Un-spammed by %s
hr: Od-spamirao %s

en: %s approved | %s approved
hr[0]: %s odobren
hr[1]: %s odobrena
hr[2]: %s odobrenih

en: History
hr: Povijest

en: View comment history
hr: Pregledaj povijest komentara

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hr: Molim provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i kontaktirajte vaš web host ako se problemi nastave.

en: %s ago
hr: Prije %s

en: Cleaning up spam takes time.
hr: Čišćenje spama zahtijeva vremena.

en: Akismet Widget
hr: Akismet widget

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hr: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet uhvatio

en: Title:
hr: Naslov:

en: Spam Blocked
hr: Spam blokiran

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hr[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[2]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>

en: Akismet caught this comment as spam.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Comment status was changed to %s
hr: Status komentara je promijenjen u %s

en: Akismet cleared this comment.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar.

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
hr: Komentar je ulovljen sa wp_blacklist_check.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), ali će automatski ponovno pokušati kasnije.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hr: %1$s promijenio status komentara u %2$s.

en: %s reported this comment as spam.
hr: %s prijavio komentar kao spam.

en: %s reported this comment as not spam.
hr: %s prijavio da ovaj komentar nije spam.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam tijekom automatske ponovne provjere.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar prilikom automatske ponovne provjere.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hr: Molimo <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na aktualnu inačicu, ili <a href="%2$s">degradirajte na inačicu 2.4 Akismet dodatka</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
hr: Akismet %s zahtijeva WordPress %s ili noviji.

en: Spam blocked | Spam blocked
hr[0]: Blokiran spam

en: Past six months
hr: Prošlih šest mjeseci

en: All time
hr: Svo vrijeme

en: Accuracy
hr: Preciznost

en: Show approved comments
hr: Prikaži odobrene komentare

en: Show the number of approved comments beside each comment author
hr: Prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara

en: Akismet anti-spam strictness
hr: Akismet anti-spam strogoća

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hr: Potiho ukloni najgori i najupornij spam tako da ga nikad ne vidim.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hr: Uvijek smjesti spam u spam mapu za provjeru.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
hr[0]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od 1 dana briše se automatski.
hr[1]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od %2$d dana briše se automatski.
hr[2]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od %2$d dana briše se automatski.

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Save Changes
hr: Snimi promijene

en: Disconnect this account
hr: Odspoji ovaj račun

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: No Subscription Found
hr: Pretplata nije pronađena

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Next Billing Date
hr: Slijedeći datum naplate

en: Active
hr: Aktivno

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Change
hr: Promijeni

en: Akismet has detected a problem.
hr: Akismet je detektirao problem.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hr: Neki komentare Akismet još nije provjerio za spam. Privremeno su zadržani za moderaciju i kasnije će automatski biti provjereni.

en: Akismet Error Code: %s
hr: Akismet kod greške: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
hr: Za više informacija: %s

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
hr: Vaš web host ili server administrator je onemogućio PHP funkciju <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet ne može ispravno funkcionirati dok se ovo ne popravi</strong>. Molim kontaktirajte vaš web host ili administratora vatrozida i dajte im <a href="%s" target="_blank">ovu informaciju o sistemskim zahtjevima Akismeta</a>.

en: Network functions are disabled.
hr: Mrežne funkcije su onesposobljene.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
hr: Moguće je da vaš vatrozid blokira Akismet. Molimo kontaktirajte vaš host i uputite ih na <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>..

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
hr: Molimo posjetite stranicu <a href="%s" target="_blank">vašeg Akismet računa</a> kako bi reaktivirali vašu pretplatu.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hr: Molimo kontaktirajte <a href="%s" target="_blank">Akismet podršku</a> za pomoć.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
hr: Možete nam pomoći u borbi protiv spama i nadograditi vaš račun s <a href="%s" target="_blank">plaćanjem simboličnog novčanog iznosa</a>.

en: There is a problem with your API key.
hr: Postoji problem s vašim API ključem.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hr: Ključ koji ste unijeli nije ispravan. Molim provjerite još jednom.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
hr: Koristite vaš Akismet ključ na više web-stranica nego što to dopušta vaša Pro pretplata.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
hr: Koristite Akismet na previše web-stranica za vašu Pro pretplatu.

en: Connected via Jetpack
hr: Spojen via Jetpack

en: Reactivate Akismet
hr: Reaktiviraj Akismet

en: Your subscription for %s is cancelled.
hr: Vaša pretplata za %s je otkazana.

en: Your subscription for %s is suspended.
hr: Vaša pretplata za %s je suspendirana.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
hr: Bez brige! Kontaktirajte nas i pomoći ćemo riješiti ovo.

en: Contact Akismet support
hr: Kontaktiraj Aksimet podršku

en: Activate Akismet
hr: Aktiviraj Akismet

en: Get your API key
hr: Nabavite vaš API ključ.

en: Remove this URL
hr: Ukloni ovaj URL

en: Comment History
hr: Povijest komentara
