Themes - Twenty Seventeen - en to hr translation catalogue (66 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
hr: Twenty Seventeen unosi život u vašu web-stranicu s video zaglavljem i  istaknutim slikama. Fokusirana na poslovne web-stranice, pruža brojne sekcije na početnoj stranici kao i widgete , navigaciju i izbornik društvenih mreža, logo i još puno toga. Personalizirajte njenu asimetričnu rešetku s vlastitom shemom boja i prikažite svoj multimedijalni sadržaj s tipovima objava. Naša izvorna tema za 2017 odlično funkcionira s brojnim jezicima, za bilo koje potrebe i na bilo kojem uređaju.

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
hr: Ovdje dodajte widgete koje želite prikazati u bočnoj traci na blog objavama i arhivi.

en: Blog Sidebar
hr: Blog bočna traka

en: Scroll down to content
hr: Pomakni do sadržaja

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
hr: Kava

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
hr: Sendvič

en: Pause background video
hr: Pauziraj pozadinski video

en: Play background video
hr: Pokreni pozadinski video

en: Front Page Section %1$s Placeholder
hr: Rezervirano mjesto za %1$s sekcije početne stranice

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
hr: Kada se koristi raspored sadržaja u dva stupca, naslov stranice je u jednom stupcu, dok je sadržaj stranice u drugom stupcu.

en: Next Post
hr: Sljedeća objava

en: Posts
hr: Objave

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
hr: <span class="screen-reader-text">Objavljeno</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
hr: autor %s

en: Please define an SVG icon filename.
hr: Definirajte ime SVG ikone.

en: Please define default parameters in the form of an array.
hr: Definirajte početne parametre u formi niza (array).

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
hr: Odaberite stranice koje želite istaknuti u svakom odjeljku iz padajućeg izbornika. Dodajte sliku sekciji koristeći funkciju Istaknuta slika u uređivaču stranice. Prazne sekcije neće biti prikazane.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
hr: Sadržaj %d sekcije početne stranice

en: Two Column
hr: Dva stupca

en: One Column
hr: Jedan stupac

en: Page Layout
hr: Raspored stranice

en: Theme Options
hr: Opcije teme

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Light
hr: Svijetlo

en: Color Scheme
hr: Shema boja

en: Default Header Image
hr: Zadana slika zaglavlja

en: Footer 2
hr: Podnožje 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
hr: Ovdje dodajte widgete koji će se prikazati u podnožju.

en: Footer 1
hr: Podnožje 1

en: Top Menu
hr: Glavni izbornik

en: Reply
hr: Odgovor

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Izgleda da ne možemo prikazati ono što ste zahtijevali. Možda da pokušate sa pretragom?

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Nema rezultata za vaš traženi pojam. Pokušajte ponovo koristeći drugu ključnu riječ.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hr: Spremni ste da objavite vašu prvu objavu? <a href="%1$s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
hr: Nije pronađeno

en: Previous Post
hr: Prethodna objava

en: Previous
hr: Prethodno

en: Next
hr: Sljedeće

[ctx: submit button]
en: Search
hr: Pretraži

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hr: Pretraži &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
hr: Pretraži:

en: Search Results for: %s
hr: Rezultati pretrage za: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hr: Nastavi čitati<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
hr: Tamno

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hr: Za korištenje Twenty Seventeen potrebna je najmanje inačica WordPress 4.7. Koristite inačicu %s. Nadogradite i pokušajte ponovno.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hr: Uredi<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
hr: Stranice:

en: Menu
hr: Izbornik

en: Skip to content
hr: Preskoči na sadržaj

en: Collapse child menu
hr: Zatvori podizbornik

en: Expand child menu
hr: Proširi podizbornik

en: Social Links Menu
hr: Izbornik za poveznice društvenih mreža

en: Proudly powered by %s
hr: Ponosno pokreće %s

en: Footer Social Links Menu
hr: Izbornik društvenih poveznica podnožja

en: Comments are closed.
hr: Komentari su isključeni.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: %1$s odgovor na &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s odgovora na &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s odgovora na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
hr: Jedan odgovor o &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
hr: Stranica

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Ups! Ta stranica nije pronađena.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hr: Izgleda da se ništa ne nalazi na ovoj lokaciji. Možda da probate pretragu?

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

note: Author of the theme
en: the WordPress team
hr: WordPress tim
